השכרת גנרטורים

טיפול שנתי או תקופתי בדיזל גנרטור

גנרטורים הם המכשירים שמספקים לנו חשמל לכל מטרה גם כאשר מערכת החשמל קורסת או פשוט לא קיימת, ועל מנת שנוכל להמשיך להשתמש בהם לשנים רבות יש צורך לעשות להם טיפולים מידי פעם.

שתי האפשרויות של טיפולי הגנראטורים הם: טיפול לגנרטור שעובד במשטר חירום, ובמקרה כזה יש לטפל בו אחת לשנה, או טיפול לגנרטור שעובד במשטר רציף ואז יש לטפל בו כל 250 שעות. חשוב להבין שמדובר על הוראות יצרנים ולכן יש להקפיד על הטיפולים האלה, כי זה מה שיגרום למכשיר להאריך חיים.

טיפול לגנרטור שעובד במשטר חירום

גנרטורים שעובדים במשטר חירום צריכים להיבדק בעיקר בנושא השמנים, ואחד מהדברים החשובים ביותר זה שרמת צמיגות השמנים שלהם תעמוד בתקנים של הוראות היצרן. תפקידו של השמן במנוע הדיזל הוא לשמן את המנוע ולמנוע את החיכוך בין החלקים שלו, וכמו כן, הוא מונע היווצרות קורוזיה בחלל המנוע עצמו.

חשוב להבין שאם לא מחליפים את השמנים על פי הוראות היצרן זה עלול לגרום להתחממות יתר בעת הפעולה, דבר שכמובן מסכן את הגנרטור ואת היכולות שלו למלא את ייעודו.

טיפול לגנרטור שעוד בצורה רציפה

במקרה של גנרטור שעובד בצורה רציפה צריך להחליף את השמנים על פי הוראות היצרן כיוון שכאשר השמנים מצטברים במנוע הדיזל הם משחירים ומשנים את המרקם שלהם. אי החלפה של השמנים בגנרטור עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים למכשיר ולכן חשוב כל כך להקפיד על הנושא הזה ולעמוד בזמנים.  

טיפול שנתי או תקופתי בדיזל גנרטור

חייגו אלינו לפרטים נוספים