השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים – החלטתם לעשות אירוע חברה בטבע או אולי אירוע משפחתי במרכז הארץ? אם כך, אחד מהדברים שלהם אתם חייבים לדאוג זה שיהיו במקום גנרטורים שבעזרתם תוכלו לספק חשמל לכל המכשירים שייעשה בהם שימוש באירוע.

אי אפשר לקיים בימינו אירועים ללא חשמל בכלל, אך מצד שני זה גם לא הגיוני לקנות גנרטור רק בגלל שיש לכם אירוע של כמה שעות. לכן אנו מציעים לכם פתרון יצירתי ונוח ביותר: פנו אלינו להשכרת גנרטור במרכז – אנו מספקים מגוון סוגים שונים של גנרטורים להשכרה. 

השכרת גנרטור במרכז לכל פרק זמן

אנו מציעים לכם שירותי השכרת גנרטורים לכל פרק זמן שתירצו, בין אם אתם זקוקים לגנרטור רק למספר שעות ובין אם אתם זקוקים למספר גנרטורים למשך זמן ארוך יותר.

השירות שלו כולל את התדרוך לגבי תפעול הגנרטור, את ההובלה שלו אל המקום בו תעשו בו שימוש ואם יהיה לכם צורך נוכל גם לשלוח אליכם מפעיל.

תוכלו למצוא אצלנו סוגים רבים ומגוונים של גנרטורים שבהם תוכלו לעשות שימוש, כך שבין אם אתם רוצים גנרטור גדול וחזק במיוחד ובין אם אתם צריכים גנרטור יחסית קטן, אנחנו הכתובת הנכונה לכך!

שירותי תדלוק ותמיכה

במידה ואתם עתידים לעשות שימוש מתמשך בגנרטור נוכל גם לתת לכם שירותי תדלוק, כך שלמעשה אתם בעצמכם לא תצטרכו לגעת בכלל במכשיר ולא יהיה עליכם לעשות בדרך.

נציגי החברה יהיו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 
השכרת גנרטור

חייגו אלינו לפרטים נוספים